Kuşaktan kuşağa gelen, orijinal lezzetler ve taze ürünler.

Lezzet dolu yolculuk, Marlet Pastaneleri kurucusu Harun Yağcı’nın babası Mehmet Yağcı ile başlamış ve günümüze kadar uzanmıştır. 1933 yılında Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde dünyaya gelen Mehmet Yağcı önderliğinde Erzurum’da Çiftlik Gıda kurulmuş, hemen ardından ise fırıncılık ile ilgili ilk adım atılarak Yıldız Fırın açılmıştır.

Böylece yıllar sürecek pastacılık serüveninin temelleri atılmıştır. 1970 yılı ise lezzet dolu bu uzun yolun dönüm noktalarından olmuştur. İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi’ne gelen Mehmet Yağcı, akrabalarına önderlik ederek, günümüze kadar ticarete aktif şekilde devam eden ilk fırını açtılar.


1990 yılından itibaren ise unlu mamuller ve pastacılık sektörüne giren işletmeye 1998 yılında Harun Yağcı dahil olmuştur. Babası Mehmet Yağcı’dan öğrendiği sektör tecrübeleri ve bilgileri ile işletmeyi büyüten ve şubeleştiren Harun Yağcı, iş ortaklarıyla birlikte tam 22 yıl durmaksızın sektörde çalışmaya, işletmeyi yönetmeye devam etmiştir.

2019 senesinde Harun Yağcı bağımsız olarak Marlet Pastaneleri’ni kurmuş ve sahip olduğu deneyimler ışığında çok kısa bir süre içinde zincirleşerek lezzet yolculuğuna hızla devam etmiştir. Pastacılık dünyasına daima yenilikler kazandırmak ve en iyisini yapmak için yola çıkan Marlet Pastaneleri, uzun yılların getirdiği bilgi birikimi sayesinde edinilen özgüven, kalite, disiplin ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Marlet Pastaneleri olarak amacımız, siz değerli misafirlerimize lezzetli deneyimler yaşatırken aynı zamanda ziyaretlerinizden en yüksek keyfi almanızı sağlamaktır. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Arden
Arden